מבצע!

מארז במבצע ספר + קלפים

המחיר המקורי היה: ₪480.המחיר הנוכחי הוא: ₪440.

רכישת הספר "חוכמת הצמחים" + ערכת קלפים​

מהו ספר "חוכמת הצמחים"?

בספר תמצאו 52 צמחי בר ארץ-ישראליים המייצגים 52 כוחות חיים שיסייעו לכם למצוא נתיב ברור, פשוט ומעשי. זהו ספר רפואה, ספר אמנות, ספר עיון ובעיקר ספר מתנה שתרצו להעניק לעצמכם ולמי שאתם באמת אוהבים!

במסעי אל ממלכת הצומח, זו שתמיד משכה את לבי בעבותות, ביקשתי לפענח את המסרים הגלומים בצמחים על פי הבוטניקה שלהם, לחשוף את החוכמה עליה ממונים הצמחים. לשוב ולהיות בהאזנה לכוחות אשר בהם, וכך להיות בהאזנה גם לכוחות אשר בי.
היום, מוגש לכם פרי המסע הזה, אחרי מחקר בן 13 שנה בהקשבה מתמדת לחוכמת הצמחים.

מה כולל הספר?

לכל צמח מתוך ה – 52 שהספר כולל, כמניין שבועות השנה, יש 4 קטגוריות שונות של ידע:

  1. צילומי טבע מרהיבים בבית גידולו הטבעי של הצמח, שצולמו ע"י צלם הטבע אלון לויטה. הצילומים מתארים את מחזור חייו של הצמח לאורך כל עונות השנה ומעניקים חוויה משובבת נפש ללימוד מענג.
  2. לאחר מכן מופיע מידע בוטני, למען הסרת ספק באשר לזהותו של הצמח ולאורח חייו.
  3. בנוסף, לכל צמח יש שיר, וכבר אמר ר' נחמן מברסלב שכל עשב ועשב יש לו ניגון מיוחד משלו. שיר זה התקבל כתוצאה מהקשבתי לצמחים, כשביקשתי מהם שיספרו לי מי הם מתוך רצון לוותר על זו שיודעת את שמותיהם וצורתם.
    רציתי להקשיב, לא לומר. ובדרך מסתורית הצמחים בחרו להציג את עצמם בשירים.
  4. הקטגוריה האחרונה היא טוטם הצמח. כאן מפורטות הדרכים וההצעות לשימוש מעשי בחוכמת הצמח.

הספר כולל מפתחות ידע רחבים של בוטניקה ואתנו בוטניקה, רפואה עממית, היסטוריה וחיבור למקורות היהודיים כיוון שכל צמחי "המקום" נבחרו בשל היותם מוזכרים במשנה, בתלמוד או בתנ"ך.

אנציקלופדיה זו היא לבוש חדש ועדכני לחוכמה עתיקה שנמסרה לאורך הדורות.

בנפרד, אך במקביל לספר,יש גם ערכת קלפים:

במקביל לידע המופיע בספר "חוכמת הצמחים" מלווה את הספר ערכת קלפים לשימוש אישי ומקצועי. הקלפים אוירו ע"י רועי שנער, צייר שיטת "המקום", הם מביאים פן וויזואלי ואמנותי לחוכמת הצמחים ומהווים כלי חוויתי ועמוק לשימוש והפנמה לכוחם המרפא של הצמחים.
לערכה מצורפת חוברת הסבר. יש מהדורה בעברית ויש מהדורה באנגלית

למי הספר מיועד?

הספר "חוכמת הצמחים" מיועד לכל אדם באשר הוא, לזה הרוצה לצמוח ולפרוח, על מנת לקבל מענה ופתרון בדרך פשוטה ומעשית.

הספר מיועד לאנשי טיפול, על כל נגזרותיו, המבקשים כלי מקצועי נוסף שאינו תלוי הכשרה או תשלום. במגוון הדרכים למגע עם חוכמת הצמחים תתפרש מניפה עשירה של אמצעים ודרכים שונות של ריפוי, תמיכה ומענה נפשי וגופני. זהו כוחו של הטבע, מאז ומתמיד.

כל מחנך ימצא בספר שלל רעיונות ונתיבים ללימוד המגע עם הטבע, בין אם המדובר במערך שיעור בתוך הכיתה או במהלך טיול של התנועה.

כל מי שמדעי הטבע והאקולוגיה קרובים ללבו יוכל לקבל שפע עולמות תוכן שיוצרים מארג שלם הממונה על חוקיו הטבעיים של העולם בתוכו אנו חיים. מכל למידה ומגע עם חוקי הטבע אפשר להקיש על חיי האנוש. בהיותנו חלק מן הטבע, חוקיו חלים גם עלינו.

איך משתמשים בספר "חוכמת הצמחים"?

הספר "חוכמת הצמחים" ישמש לכם כעיר מקלט שכל כולה הנאה לחושים ומגע עם היופי העצום בתוכו אנו חיים. וגם ספר רפואה המכיל המלצות ודרכים מעשיות לשימוש אישי ומקצועי בחוכמת הצמחים.

כל צמח יכול להיות עבורכם מורה ושותף לחיים.

לפעמים תהיו זקוקים לאחד מהם באופן מתמשך,
בעוד בזמן אחר בחייכם יהיו נחוצים לכם אולי עשרה אחרים
בתרכובת עצמתית וייחודיות לאתגר עמו אתם מתמודדים.

הספר יוכל לשמש אתכם כספר עיון של ידע עשיר ומקיף, שירחיב את אופקיכם ויעניק לכם את הרחבת הדעת ואת יישוב הדעת. כמו כן הספר הינו נתיב חינוכי המנחיל אהבה לטבע ומגע בלתי אמצעי, הנחוצים היום במיוחד, למען ילדינו ונכדינו שממעטים לצאת אל הטבע מתוך הרגל תרבותי של צריכת זמן מסך במקום זמן בחוץ בגשם…

קישור למילון המונחים הבוטניים המלווה את הספר

בנוסף:

קלפי "חוכמת הצמחים" זמינים למשלוח מיידי.

קנה עכשיו