ספר חוכמת הצמחים

240

ספר "חוכמת הצמחים" – מתנה שתשמחו לתת ולקבל!

52 צמחי בר ארץ-ישראליים המייצגים 52 כוחות חיים שיסייעו לכם למצוא נתיב ברור, פשוט ומעשי. זהו ספר רפואה, ספר אמנות, ספר עיון ובעיקר ספר מתנה שתרצו להעניק לעצמכם ולמי שאתם באמת אוהבים!
הספר כולל מפתחות ידע רחבים של בוטניקה ואתנו בוטניקה, רפואה עממית, היסטוריה וחיבור למקורות היהודיים כיוון שכל צמחי "המקום" נבחרו בשל היותם מוזכרים במשנה, בתלמוד או בתנ"ך.

הספר חוכמת הצמחים מיועד לכל אדם באשר הוא, לזה הרוצה לצמוח ולפרוח, על מנת לקבל מענה ופתרון בדרך פשוטה ומעשית, לאנשי טיפול, על כל נגזרותיו, המבקשים כלי מקצועי נוסף שאינו תלוי הכשרה או תשלום. במגוון הדרכים למגע עם חוכמת הצמחים תתפרש מניפה עשירה של אמצעים ודרכים שונות של ריפוי, תמיכה ומענה נפשי וגופני. זהו כוחו של הטבע, מאז ומתמיד.
כל מחנך ימצא בספר שלל רעיונות ונתיבים ללימוד המגע עם הטבע, בין אם המדובר במערך שיעור בתוך הכיתה או במהלך טיול של התנועה.
כל מי שמדעי הטבע והאקולוגיה קרובים ללבו יוכל לקבל שפע עולמות תוכן שיוצרים מארג שלם הממונה על חוקיו הטבעיים של העולם בתוכו אנו חיים. מכל למידה ומגע עם חוקי הטבע אפשר להקיש על חיי האנוש. בהיותנו חלק מן הטבע, חוקיו חלים גם עלינו.

מידע נוסף ודוגמאות אפשר לראות בקישור הזה.

קנה עכשיו